YCSM-1
YCSM-2
YCSM-3

rrethus

E themeluar në vitin 2005, Linyi Yicai Digital Machinery Co., Ltd. (në tekstin e mëtejmë si YDM) është prodhuesi kryesor i makinës së printimit dixhital në Kinë, kompani e verifikuar zyrtarisht nga certifikata CE, SGS, TUV, ISO, Në 15 vitet e fundit, YDM ka qenë të përkushtuar ndaj përmirësimit të performancës së makinës dhe aftësisë së shërbimit në tregun e terminaleve, gjë që na mundëson të jemi një fabrikë e lartë në këtë fushë.

Lexo më shumë
2008
 • E themeluar

  E themeluar

  Themeluar në 2005, Linyi Wanna Deyin Digital Products Co., Ltd.

 • Inxhinierët

  Inxhinierët

  YDM ka më shumë se 10 inxhinierë me përvojë.

 • Shërbimi

  Shërbimi

  YDM ofron 12 MUAJ GARANCI në makinën tonë të printimit UV.

 • Markë

  Markë

  WANNA DEYIN- është një markë me emrin e kompanisë, e specializuar në tregtimin e biznesit nga bota

ZGJIDHJET
Eksploroni më shumë mundësi printimi Xhami, Dru, Pllakë, Lëkurë, Akrilik, PVC, Metal, Kanavacë, etj
MËSO MË SHUMË

nxehtëprodukt

Lajmeinformacion

 • 03

  Cilat janë hapat e printimit dixhital të printerit YDM

  Nëntor-05-2021

  Nëse keni printer YDM, këtu do t'ju tregoj se si të përdorni printerin YDM për printim të shpejtë dixhital.Hapi 1 Lërini artistët tuaj që krijojnë dizajne me porosi bazuar në kërkesat dhe udhëzimet e klientëve tuaj.Ju mund të keni një diskutim ose takim të detajuar për të kuptuar gjendjen tuaj...

 • 02

  Përfitimet nga Investimi i Printimit të Ngjitësve

  Nëntor-05-2021

  Shtypja e afisheve është një metodë e vjetër e marketingut.Pra, pse duhet të investoni ende në të?Marketing, marketing, marketing!Çdo biznes ka nevojë për dozën e duhur të marketingut në mënyrë që të qëndrojë në këmbë.Ndërsa metodat e marketingut janë një qindarkë, ngjitësit e printuar gjithmonë do të...

 • 1

  Koka e printimit të Epson nuk del zgjidhja e problemeve dhe pastrimi i bojës

  Nëntor-05-2021

  1. Nuk nxjerr bojë. Hapat për zgjidhjen e problemeve janë si më poshtë: ⑴.Kontrolloni nëse ka mungesë boje në kutinë e bojës dhe mos e shtrëngoni kapakun e kutisë së bojës ⑵.Kontrolloni nëse kapësja e tubit të bojës është e hapur ⑶.Kontrolloni nëse thasët e bojës janë instaluar saktë ⑷.Kontrolloni se çfarë...

Lexo më shumë